Pro začátek Vám ZDARMA očistíme obrazovku a potom můžete pokračovat v brouzdání po našich stránkách:-)

 

 

 

U nás se můžete naučit upravovat psy v kurzech , které pořádáme. Velký a Malý kurz je vhodný pro všechny zájemce , kteří se tomuto oboru chtějí věnovat zájmově nebo přímo profesionálně. Nářadí v kurzu je zapůjčeno přímo v salonu , modely zajištěny. Zájemci o kurzy volejte prosím na tel. 702834084 nebo na emailu rokynka @seznam.

Vzhledem k tomu , že máte spoustu otázek napsala jsem Vám dva nové články , kde se snažím upřesnit a přiblížit informace k průběhu kurzů. Najdete je v levém sloupci webových stránek . Příjemné čtení a jsem s pozdravem Lenka.

Pejsky stříhám , trimuji od roku 2004 a kurzy pořádám od roku 2008 až do dnešních dnů. Dokážu Vás naučit přesně to , co potřebujete pro tuhle práci . Poradím Vám kde , a jak se dál vzdělávat v tomto oboru.  Na kurzu si práci opravdu osaháte na tvrdo v reálu , samozřejmě nás čeká i nějaká teorie :-)Kdykoliv i po kurzu se na mě můžete s důvěrou obrátit pro případné rady. 

 
 

 

 

SAMOZŘEJMOSTÍ JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A MANIPULACE SE PSEM :-)

MOTTO KURZU - U NÁS SI OPRAVDU ZASTŘÍHÁTE !!!!!

 

 

 

 


Novinky

Kurzy ČTYŘI TLAPKY BONUSY

10.02.2024 11:39
V podstatě za sebe a tedy ČTYŘI TLAPKY Vám nabízím dva bonusy : 1) Možnost individuální docházky                                                          ...

—————

Jak si můžete nakombinovat kurzy :-)

10.02.2024 09:17
  Pro následné profíky :  Pro vážné zájemce , kteří by se tomuto oboru chtěli věnovat v budoucnu profesionálně je tady možnost nastoupit na Očichávací kurz , který trvá sice pouze 1 den , ale díky němu můžete na místě zjistit , jestli je tohle opravdu práce Vašich snů :-) Pokud zjistíte ,...

—————

Moje holčičky 2024

10.01.2024 08:24
Nemám sice psy na střih ani trim , ale mám dvě věrné holčičky , moje dva stíny :-) Je to plemeno mého srdce , a to border kolie , miluju na psech , obzvláště u tohoto pleme jejich nesmírnou ochotu spolupracovat s člověkem a opravdu jsou schopny za vás i dýchat , jejich neuvěřitelnou energii a...

—————

A zase ty tlapičky

10.01.2024 08:08
Tak tlapičky u nás v salonu děláme poctivě zespodu i zvrchu :-)

—————

TRIMUJEME

26.08.2021 19:23
Opravdu a vážně u nás TRIMUJEME , a to poctivě :-) K trimování používám jak trimovací pomůcky , tak někdy pouze svoje prsty .  

—————

Plný byt chlupů ???? Pomůžeme Vám !!!!

26.08.2021 19:05
Pokud máte problém s línáním , je možné u nás vyčesat línající podsadu a budete mít po starostech . Na fotkách pár ukázek , jak to může vypadat po vyčesání :-) Následně je pes vykoupán a pod fénem dočesán zbytek podsady .  

—————

Renovace stříhacího stolu

26.08.2021 19:02
Konečně se mi povedlo sehnat materiál a čas a šikovného človíčka na renovaci stříhacího stolu v salonu :-) Moc povedená práce :-) Měla jsem radost , jako malé dítě a mám doteď .

—————

Vánoční dárky pro Vaše psí kamarády

05.12.2018 09:52
V předvánočním čase si u nás můžete nakoupit dárky pod stromeček pro Vaše čtyřnohé kamarády. Určitě si vyberete z naší nabídky ručně pletených fleecových hraček - přetahovadla, aporty. Máme výběr pro malé , střední i velké pejsky. Každá jednotlivá hračka je pletena důkladně , poctivě a s láskou....

—————

Úprava ZDARMA info

01.11.2017 08:58
Úprava pesana ZCELA ZDARMA probíhá v rámci kurzu . Pejsek bude upravován jako model pouze kompletně , tzn. pokud je to stříhání strojkem nebo nůžkami bude i koupán přímo v našem salonu . Pokud máte zájem o tuto možnost je potřeba nahlásit při objednávání na tel. 605251623 , že se jedná o akci...

—————

Odkazy na salony mých kurzistek viz.Menu

06.06.2012 12:33
Zadala jsem odkazy na webovky , které mi byly zaslány nebo které se mi povedlo dohledat . Pokud jsem někoho nenašla nebo na něj zapomněla prosím ozvěte se mi a já je doplním . Zjistila jsem , že některé už skončily a některé co bych ani nečekala začaly a pokračují doteď, některé buď nemají weby...

—————

Všechny články

—————


Kontakt

ČTYŘI TLAPKY

Marie Kudeříkové 4 , Brno-Juliánov

- telefon Lenka Berková
702834084


SALON NEMÁ PEVNOU PROVOZNÍ DOBU -
PROVOZNÍ DOBA DLE OBJEDNÁVEK NA SALONU



 

TOPlist